Covidová hra pro Jílovišťáky

I když nemůžeme z katastru,
nic nám nebrání zahrát si venkovní hru.

Hra je zdarma

Připravili jsme pro vás hru, kde zapojíte své svaly při výletu po okolí Jíloviště, projdete se alespoň 6 km a zároveň procvičíte svoji mysl.

V oblasti Michova (oblast vyznačená na mapě) je rozmístěno 12 stanovišť, na kterých najdete čísla, která Vám pomohou rozklíčovat připravenou šifru uvedenou níže. Ke všem stanovištím se dostanete i s terénními kočárky. Stanoviště mohou hledat i nejmenší děti, šifru mohou pomoci starší nebo dospělí.

Stanoviště

Až všechna stanoviště najdete a budete mít každý znak šifry očíslovaný, vyplňte formulář dole na stránce, kde doplníte jména účastníků, fotku vyplněné šifrovací tabulky, fotku z označené kontroly a email. Automaticky Vám přijde na Váš email klíč, díky kterému rozluštíte šifru.

Ukázka stanoviště

Podrobnější mapy

Zadání šifry

Tabulka, která se šifrováním pomůže

Stáhněte si šifru v pdf

Stáhněte si šifru v pdf, vytiskněte, na stránce tak budete mít i prostor pro napsání vyluštěné tajenky, se kterou dojdete do Cukrárny Stáňa.

Po nalezení všech stanovišť vyplňte tento formulář

Vypňte fomulář. Na Váš email Vám bude automaticky zaslán klíč, kde bude každému číslu přiřazeno písmeno a Vy budete moci rozluštit šifru. S vyluštěným textem si pak budou moci luštitelé mladší 18 let vyzvednout malou sladkou odměnu v Cukrárně Stáňa (nic za ni neplatíte, je to odměna pro děti).

    Nevíte si rady?

    Pokud byste si během hry s něčím opravdu nevěděli rady, volejte (Po-Pá 13-17,30h a o víkendu 10-17,30h) či pište na telefon 776 739 340 (Irena) a 777 093 088 (Janza).

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    14 − sedm =